logo logo_base
Podróż Aniołów
Szkoła TobiaszaCzy zastanawialiście się kiedyś, jak się tu znaleźliście, jaki jest cel życia, dlaczego jest tak nieszczęśliwie czasami i dokąd zmierzacie? Wzniesiony Mistrz Tobiasz, przekazywany przez Geoffreya Hoppe, dzieli się głęboką i wzruszającą historią, która odpowie na te pytania i wiele innych. Tobiasz mówi, że "przyszłość jest uzdrowioną przeszłością", i kiedy zrozumiecie swoje pochodzenie i uleczycie urazy z przeszłości, wasza przyszłość będzie zbudowana na nowej, radosnej fundacji.


butterfly_bullet_point


Podróż Aniołów to głębokie doświadczenie przebudzenia i pamiętania
Kim jesteś?
Dlaczego tu jesteś?
Jaki jest twój cel?
Jak możesz znaleźć prawdziwą wolność?
Podróż Aniołów rozbudzi wspomnienia, które od początku były ukryte, a które pomogą wam odnotować w pamięci odpowiedzi na te pytania. Ten głęboki materiał przemawia do waszych najgłębszych części i obudzi was do boskiego celu, który przyniósł was do tego życia.


butterfly_bullet_point


Podróż Aniołów wyjaśnia jak i dlaczego zostaliśmy oddzieleni od Ducha, pomaga nam zrozumieć, co dzieje się w sferach anielskich i maluje nowe, wspaniałe obrazy, dlaczego Ziemia została stworzona i dlatego zdecydowaliśmy się tu przyjść. Informacje podane przez Tobiasza w Podróży Aniołów również podają szeroką i zachęcającą perspektywę na stan ludzkości, wydarzenia na świecie i czasy, w których żyjemy. Jest to przedstawione w sposób, który przeniesie was w czasie przez indywidualne i osobiste doświadczenia waszego początku i ewolucji waszej duszy. Do tej pory, większość ludzi nie miała dostępu do tych informacji, podczas życia na Ziemi. Ale teraz nie musicie czekać aż umrzecie, aby zrozumieć, o czym jest to życie!


butterfly_bullet_point


Podróż Aniołów jest wspaniałą opowieścią duchową - wyjaśnieniem i zrozumieniem Stworzenia - od kosmicznego do osobistego. Uczestnik faktycznie ponownie przeżyje swoją własną podróż i tym samym uwalnia się od poprzednich ograniczeń.


butterfly_bullet_point


Zajęcia obejmują dziesięć sesji wideo z Tobiaszem przekazywanym przez Geoffreya Hoppe (w języku angielskim z polskimi napisami), a także oddychanie prowadzone przez instruktora i grupowe dyskusje.


butterfly_bullet_point

Krótkie Youtube video informacyjne o szkole:


Journey of the Angels Course Logo Jeśli chcielibyście wziąć udział w tej szkole
proszę skontaktujcie się ze mną przez email
lilianatough@bigpond.com
podając swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu
i email adres

Po informacje o terminach zajęć kliknij tutaj.
Podróż Aniołów
3-dniowa Szkoła Tobiasza