logo logo_base
Przemierzanie Snów w Procesie Śmierci
Szkoła Adamus’a Saint GermainPrzemierzanie Snów to starożytny duchowy proces, który ma swoje korzenie w wielu rdzennych tradycjach, jako sposób na honorowanie śmierci - świętej podróży dla indywidualnej osoby, jak też dla całej jego/jej rodziny oraz społeczności.

W tej 3-dniowej szkole wyjdziesz poza "tradycyjną hospicję" - nauczysz się jak zaoferować stabilne, duchowe przewodnictwo osobie w procesie przechodzenia z fizycznego ciała do swojego anielskiego Domu. Jako Przewodnik DreamWalker zostaniesz przeszkolony, by pozostać neutralnym względem jakichkolwiek religijnych preferencji, czy upodobań; pozwalając swojemu klientowi na doświadczenie własnych duchowych wierzeń tworzących unikalną dla niego/niej pośmiertną podróż. Ten niesamowity materiał jest idelany dla każdego, kto jest zainteresowany nauczeniem się wi ecej na temat przejściowego procesu umierania oraz dla tych, którzy pragną oferować takie Usługi swojej społeczności, jako certyfikowany Przewodnik DreamWalker Śmierci.

butterfly_bullet_pointWprowadzenie

Usługi pogrzebowe tradycyjnie są znakiem końca podróży człowieka na Ziemi. Są jednakże też początkiem nowej podróży, jako że twój duch życie w nie-fizycznych wymiarach. To, co ma tam miejsce zależy od twoich wierzeń oraz poziomu świadomości.

Gdy dochodzimy do tematu umierania, religie a nawet informacje płynące z New Age, nie zawsze dostarczają przekonujących, czy satysfakcjonujących odpowiedzi na praktyczne pytania, także często umierający ludzie zostawiani są samym sobie. W konsekwencji dla zbyt dużej liczby ludzi śmierć jest samotnym i pełnym strachu procesem.

W tym trzy-dniowym warsztacie dostarczane są szczegółowe informacje na temat tego, co dzieje się przed, podczas oraz po przejściu. Pod koniec zajęć będziesz mieć zupełnie nowe i odmienione spojrzenie na śmierć a także na życie.

Ten warsztat pozwoli ci także zostać facylitatorem/DreamWalkerem Śmierci. DreamWalkerzy dostarczają przestrzeni komfortu dla swoich bliskich albo klientów, pomagając im łagodnie przejść przez proces umierania oraz prowadzą poprzez nie-fizyczne wymiary.


butterfly_bullet_pointFormat Zajęć

Są to trzy-dniowe zajęcia prezentowane w atmosferze bezpieczeństwa przez certyfikowanych nauczycieli DremaWalker Śmierci. Składają się z ośmiu sesji na DVD zawierających przekazy dostarczone przez Adamusa Saint-Germain z Karmazynowej Rady, za pośrednictwem Geoffreya Hoppe. Odbędzie się także realne doświadczenie DreamWalkingu, obszerne grupowe dyskusje a także informacje na temat bycia facylitatorem DreamWalker.

~ Od uczestników nie wymaga się ukończenia innych warsztatów, by móc wziąć udział w DreamWalker Śmierci. ~


butterfly_bullet_point

Postuchaj mojego wywiadu z Vie Pallé i Iwoną Wirkus.


butterfly_bullet_pointKrótkie Youtube video informacyjne o szkole:DreamWalker Death Course Logo Jeśli chcielibyście wziąć udział w tej szkole proszę skontaktujcie się ze mną przez email lilianatough@bigpond.com podając swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu i email adres

Po informacje o terminach zajęć kliknij tutaj.
Przemierzanie Snów w Procesie Śmierci
3-dniowa Szkoła Adamusa


butterfly_bullet_point


Profesjonalna Facylitacja


Część warsztatów Instytutu Shaumbry daje okazję do rozpoczęcia praktyki, jako facylitator Nowej Energii w sesjach jeden-na-jeden. Tak więc przedstawione podczas zajęć informacje mogą być praktycznie stosowane z korzyścią dla innych.

W starożytnych kulturach Atlantydy oraz Egiptu, a także wielu rdzennych plemion, DreamWalking był szeroko stosowaną metodą eskortowania umierających ludzi w ich podróży do niefizycznych wymiarów.

DreamWalkerzy pomagali, swoim bliskim i/lub klientom, delikatnie uwolnić fizyczne ciało i podczas procesu przemiany, jaką jest śmierć, dostarczali poczucia komfortu oraz równowagi. Jeśli taki jest wybór klienta, DreamWalker odprowadza go do Mostu Kwiatów, punktu przejścia do najwyższych anielskich królestw.

DreamWalkerzy nie angażują się w żaden system wierzeń. Ich rolą jest bycie pomocnikiem oraz przewodnikiem. Bez względu na to, czy jesteś Chrześcijaninem, Żydem, Muzułmaninem albo nie masz żadnych szczególnych wierzeń na temat życia po śmierci, DreamWalker jest tam by przeprowadzić cię przez często ciemny i dezorientujący, okres czasu.

Podczas Szkoły Podczas Szkoły Przemian DreamWalker Śmierci, szczególny nacisk położony jest na byciu przewodnikiem dla umierającej osoby, pracowaniu w niefizycznych rzeczywistościach, unikaniu eterycznych dystrakcji, radzeniu sobie z pułapkami i sztuczkami czwartego wymiaru, pracowaniu z rodziną w żałobie, powracaniu do swojej fizycznej rzeczywistości i wiele więcej.


Jeśli czujecie potrzebę skorzystania z tej usługi,
proszę o skontaktowanie się z mną przez email.
(lilianatough@bigpond.com)