logo logo_base
Przemierzanie Snów w Procesie Wzniesienia
Szkoła Adamus’a Saint-Germain
W większości literatury duchowej oraz New Age, wzniesienie jest jednym z najpopularniejszych tematów. Według wierzeń wielu ludzi, wzniesienie jest czymś, co przydarza się wyłącznie "świętym", którzy przeszli życie pełne oddania, intensywnej medytacji, samo-umartwiania oraz cierpienia.

Na tych zajęciach zostanie ci dostarczone zupełnie inne zrozumienie procesu wzniesienia. Wzniesienie jest odpowiedzią na bardzo proste, jednak głębokie duchowo pytanie: "Kim ja jestem?"

Wzniesie nie polega na osiągnięciu ludzkiej doskonałości, ale jest całkowitym zaakceptowaniem swojego Ja oraz uwolnieniem się ze wszystkich ludzkich ograniczeń. Chodzi o dokonanie wyboru całkowitej wolności.

Podczas tego intensywnego trzy-dniowego warsztatu, Adamus Saint-Germain przedyskutuje proces przechodzenia przez wzniesienie bez opuszczania swojego ludzkiego ciała (ang. in-body ascension). Ma to miejsce, gdy człowiek daje pozwolenie na re-unifikację ze swoją boską pełnią, podczas gdy pozostaje na Ziemi oraz w ciele fizycznym, zamiast przechodzenia przez śmierć i ponowne narodziny.

Zdaniem Adamusa Saint-Germain jest to najtrudniejszy proces, jaki człowiek kiedykolwiek napotka, a także najbardziej uświęcony. Podczas tych zajęć zostaną podane informacje wyjaśniające, w jaki sposób możesz fasylitować własny proces wzniesienia.

butterfly_bullet_point


Format Zajęć

Te trzy-dniowe zajęcia są prezentowane przez certyfikowanych Nauczycieli DreamWalker Wzniesienia i zawierają osiem sesji z naganiami video na DVD (z polskimi napisami), które zawierają przekazy dostarczane przez Adamusa Saint-Germain z Karmazynowej Rady, za pośrednictwem Geoffreya Hoppe. Zajęcia obejmują kilka osobistych ćwiczeń, grupowe dyskusyje oraz czas przeznaczony na pytania i odpowiedzi.

~ Od uczestników nie wymaga się ukończenia innych warsztatów, by móc wziąć udział w DreamWalker Wzniesienia. ~

butterfly_bullet_pointPostuchaj mojego wywiadu z Vie Pallé i Iwoną Wirkus.butterfly_bullet_point

Krótkie Youtube video informacyjne o szkole:

DreamWalker Ascension Course Logo Jeśli chcielibyście wziąć udział w tej szkole
proszę skontaktujcie się ze mną przez email
lilianatough@bigpond.com
podając swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu
i email adres

Po informacje o terminach zajęć kliknij tutaj.
Przemierzanie Snów w
Procesie Wzniesienia
3-dniowa Szkoła Adamusa