logo logo_base
O Mnie Zawsze byłam wrażliwą osobą, dostrzegałam i czułam więcej niż było to dla mnie wygodne. Ta wrażliwość w połączeniu z głębokim uczuciem tęsknoty, była moją główną motywacją do szukania odpowiedzi oraz kierunku w życiu.

butterfly_bullet_point


Spędziłam wiele lat eksplorując, czytając i studiując wiele gałęzi samoleczenia, poszerzania własnej świadomości i rozwoju.

butterfly_bullet_point


Po drodze spotkałam wielu nauczycieli, książek, szkół i kursów. Z Kryonem skontaktowałam się w latach 90-tych i od samego początku poczułam wielkie przyciąganie do tej energii, która jak teraz wiem jest energią magnetycznej miłości.

butterfly_bullet_point


Niekończąca się miłość Anielskich Królestw prowadziła mnie przez wszystkie aspekty mojej osobistej podróży, tak, że w 2008 roku moje poszukiwania doprowadziły mnie do Szkoły Kryona (Kryonschool) oraz Rady 36 Mistrzów Światła.

butterfly_bullet_point


Ostatnie z moich eksploracji sprawiły, że trafiłam na Shaumbrę oraz Szkarłatne Koło i Szkarłatną Radę, gdzie pogłębiłam swoje połączenie ze Wzniesionymi Mistrzami: Tobiaszem, Kuthumi Lal Singh, Adamusem Saint-Germain oraz Kwan Yin.

butterfly_bullet_point


Rozwój i zmiana są nieuniknionym wynikiem uczenia się. Teraz moje życie jest inne – nic nie wygląda tak samo, nic nie daje tego samego odczucia. Sens mojego życia także się zmienił, tak samo jak moja percepcja i zrozumienie świata. Z tym wszystkim pojawiło się również głębokie poczucie wdzięczności.

butterfly_bullet_point


Moje wykształcenie obejmuje sztuki piękne, edukację oraz wiele naturalnych technik leczenia. Między innymi jestem artystką malarzem, rzeźbiarzem i grafikiem, projektantką, Mistrzynią Reiki, Trenerką Kryonschool i Nauczycielką Nowej Energii: DreamWalker Śmierci oraz DreamWalker Wzniesienia.


butterfly_bullet_point AN’ANASHA